Detaylı Bilgi

Smart Santral Prestij Paketleri Ne Yapar ?

 

Firmanızı arayanlar 7 /24 Kurumsal bir imaj ile firmanıza özel seslendirme ile karşılanır.

Karşılama sonrası müşteri kimseyle görüşememiş olsa dahi , sistem ona 1 dk. içinde otomatik olarak sizin için hazırlayacağımız online hizmet kataloğunuzu SMS yolu ile gönderir.

Müşterinin bu katoloğu inceleyip incelemediğini , eğer incelediyse kaç kere incelediğini , hangi hizmetinizi incelediğini otomatik analiz ederek bunu yönetim paneline raporlar.

Kişinin ilgilendiği alan ile ilgili daha önceden planladığınız kampanyanızı  anında ona otomatik olarak gönderir. ( Örneğin: Cilt bakımı hizmetinizi katalog üzerinden inceleyen bir kişiye hemen Cilt Bakımı İndirim Kuponunuzu gönderebilir , ya da Kataloğunuzu 5 sefer inceleyene özel bir indirim programlanabilir vs. )

Mevcut müşteri listenizi panelinize yükleyerek herkese aynı anda kataloğunuzu tanıtabilir ve incelenme sonuçlarına göre müşterilerinizi otmatik olarak sınıflandırabilirsiniz.

İstediğiniz zaman istedğiniz konuda Kampanya Mesajları ekleyebilir ve bu mesajları istediğiniz kriterlere göre otomatik programlayabilirsiniz. ( Örneğin ; kataloğu bir müşteri 4 sefer incelediyse programlanmış kampanyayı ona anında gönder vs. )

Smart Santral Firma Prestij Paketleri ile müşterilerinizin gözünde çok daha elit hale gelecek ve tamamen otomatik bir müşteri takibi sağlamış olacaksınız.

Ayrıca dilerseniz bu paketlere ek olarak Smart Santralin Salon Yönetim Modüllerini de sisteminize entegre ederek A dan Z ye bir Salon Yönetim Programına dönüştürebilirsiniz. ( Randevu Hatırlatma , Taksitli İşlem takibi , Ürün Stok Satış Takibi , Prim Hesaplama, Persnel İşe Giriş Takibi ve daha bir çok modül FULL Smart Santral Paketlerinde mevcuttur.)
Ad Soyad 

Telefon